stylowe-bransolety.pl

Polski świat mody słynie z tego że zrzucany jest na drugi plan za sprawą zagranicznych nowości. Bardzo często mówi się że polska moda w porównaniu do innych regionów dopiero raczkuje, ale gdyby jednak przypatrzeć się temu dokładniej polscy producenci są w stanie zaoferoać klientom naprawdę ciekawe pomysły!
Od najmodniejszych fasonów do wysokich lotów tkaniny. Gdzie i dlaczego pojawił się bariera nabywców? Brak odpowiednich zdolności projektantów czy może szukający są zbyt rygorystyczni w swoich poszukiwaniach?

Otóż nie! Rzecz w tym że Polska Moda rozwijała się w dużo krótszym tempie niż marki międzynarodowe mając tym samym o wiele mniej czasu na wejście na właściwy tor. Konsumenci widząc że sąsiednie rynki oraz zagranicznne firmy są bardziej rozchwytywane oddali zaufanie zagranicznym handlowcom odmawiając sobie przyjemności noszenia polskich, polskiego pochodzenia ubrań. Wygląda {absurdalnie|niewiarygodnie| ale niestety to prawda.
Okazuje się że wymarzonego płaszcza, oraz innej części garderoby ludzie nie muszą wyszukiwać u naszych sąsiadów ponieważ wystarczy zbadać regionalny asortyment.

Reasumując postarajmy się zaakceptować i pokochać to co nasze! Zostawmy uprzedzenia i dajmy szansę tutejszym projektantom ale też pozostałym ludziom obracającym się w tej branży.

Stylowe Bransolety