slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Czy znasz trzy podstawowe terminy nakreślające typową damę? My znamy: uczucie, bliscy i wyglad. Co kryje się pod podanymi nazwami? Jakich rzeczy potrzebują panie? Jakich rzeczy nie tolerują? Z czym się borykają ? Jakich rzeczy nie zostawiają nawet na krótką chwilę? Dziś przedyskutujemy pierwsze podstawowe pojęcie: uczucie w świecie kobiety. Spróbujmy je poznać. Jak widzi samą siebie płeć piękna, a widzi ją płeć silna? Jakich cech oczekują obie ze stron? Kobiety uwielbiają czuć się zdobywane. Znaczna większość lubi sytuacje kiedy mężczyzna bierze inicjatywę w głębszej relacji w swoje ręce jednakże nie przyjmują zachowania w nieskończoność zaabsorbowanego kochanka. Jak bardzo często mówią z jednej strony potrzebują czułości, stałości w uczuciu, jednakże w drugiej połowie skrycie marzą o tym żeby ich kochanek od czasu do czasu stawiał opory, był nie do zdobycia. Jakie z tego wnioski? Panie na przekór pozorom także pragną zdobywać, bo kogo satysfakcjonuje w pełni łatwo zyskana rzecz, a co dopiero więź czy też uwaga kogoś drugiego? Oczywiście, że nie. Tak więc jak sprostać oczekiwaniom wyjątkowych pań? Jak to rozegrać by być na wygranej pozycji?
Dbaj o kobietę w sposób jaki pragnie, zaobserwuj kobiece mniejsze czy wielkie potrzeby, aby pamiętać jakie z nich bywają najważniejsze i na nich skoncentruj się najmocniej, zwyczaj bywania nieosiągalnym wyrobisz dyskutując z kobietą. Pamiętaj, że to wymiana zdań jest fundamentem dobrego związku.
Nie zapominaj, że relację trzeba podtrzymywać często drobnymi gestami, uczynkami. Niepodtrzymywane uczucie wcześniej czy później po prostu gaśnie. Właśnie to sprawia, że męsko-damska relacja jest wyjątkowa, ale też krucha.

slubna bizuteria srebrna