producenci-dodatkow.pl

Produkty jubilerskie sztuczne, czy też prawdziwe? Które z nich kupujemy częściej? Ta walka znana jest całkiem nie krótko na rynku. Dziś postaramy się udzielić odpowiedzi na ten temat. Choć problem nie będzie to takie łatwe jak może się wydawać. Te rodzaje biżuterii mają znane minusy, ale również i poważne pozytywne aspekty posiadania.
Biżuteria prawdziwa – zazwyczaj robi się ją z czystego metalu szlachetnego. Dlatego właśnie pozostaje sporo więcej warta. Tworzy się ją przetapiając rudy metali. Pozostaje znacznie dostojniejsza oraz dokładnie przez to częściej kupują ją ludzie zamożniejsi. Również znaczące jest miejsce jej prezentacji, zazwyczaj pozostają to sklepy z biżuterią. Jest odpowiedni zaprezentowana w podświetlonych, szklanych witrynkach. W takcie jej nabywania nierzadko otrzymamy śliczne pudełko. W jubilerskim punkcie obsługa na pewno będzie lepsza oraz lepiej wykwalifikowana. Wyroby jubilerskie ze szlachetnych metali o czym również nie wolno zapominać, nie wywołują reakcji alergicznych.
Biżuteria sztuczna – pozostaje zazwyczaj robiona ze mieszanin metali zwykłych, a plateruje się ją niedużą powłoką złota. Sztuczne wyroby stosunkowo szybko niszczeją i klienci pozbywają się ich. Ich najwybitniejsza pozytywna strona to jak najbardziej niewielka cena sprzedaży. Ze smutkiem mówimy, że potrafi wywoływać uczulenia, najczęściej biżuteria z dodatkiem chromu. Co najważniejsze modele takiej biżuterii są niezwykle śliczne ze względu na stop, po prostu zdecydowanie łatwiej ją wyprodukować. Komplety tutaj najczęściej złożone są z 2 części – kolczyków i naszyjnika.
Kończąc biżuteria srebrna jest precyzyjniej wykończona i nie powoduje uczuleń. Ale pozostaje zdecydowanie droższa, ale także nie niszczy się aż tak szybko jak posrebrzana. Z drugiej strony kolekcje biżuterii platerowanej pozostają oryginalniejsze i w niższej cenie. Jaki rodzaj pozostaje lepszy? Oczywiście są zwyczajnie inne.

Producenci dodatkow